עמוד בית - חן ואיתי גינדי : חן ואיתי גינדי עמוד בית - חן ואיתי גינדי
-
6 rooms 2 rooms

אנו בוחרים לתת ללקוחותינו תוצר יוקרתי ושירות ברמה הגבוהה ביותר, מתוך דאגה לשביעות רצונם ושאיפה לראותם חוזרים אלינו.

אודות חן ואיתי גינדי

שני יסודות עיקריים עומדים בבסיס העשייה של האחים חן ואיתי גינדי. הראשון הוא הצבת הלקוח ושביעות רצונו בראש סולם העדיפויות, תוך מתן מענה מלא החל בתכנון מעמיק ויסודי, דרך ביצוע מוקפד ועד לגמר המושקע. השני, הקשור באופן הדוק לראשון, הוא הקפדה בלתי מתפשרת על איכות ביצוע גבוהה, שימוש בחומרים איכותיים ועבודה עם אנשי מקצוע מנוסים ואמינים. המשמעות היא סטנדרט בנייה מהגבוהים שיש והקפדה על כל פרט ופרט – מרכיבים עיקריים ביכולת של חן ואיתי גינדי ליצור מתחמי מגורים מבוקשים ודירות שאנשים אוהבים במיוחד. התוצאה היא שילוב מנצח בין הגשמת חלומות של סגנון חיים ואיכות חיים, לבין התחושה של קבלת תמורה מלאה והוגנת להשקעה.

איתנות פיננסית

חברת חן ואיתי גינדי היא חברה פרטית עם איתנות פיננסית והון עצמי גבוה. החברה מנהלת את עסקיה בתבונה ובזהירות, תוך שיתוף פעולה רב שנים עם הבנקים הגדולים בישראל. חוזק כלכלי זה, המשלב בין עוצמה עסקית לבין המוניטין המתמשך של המותג, מאפשר לחברה ליצור עבור לקוחותיה חוויית מגורים יוצאת דופן בפרויקטים האיכותיים שהיא בונה בשכונות הצומחות והמבוקשות ביותר בגוש דן.

מצוינות ללא פשרות

אנו פועלים ללא לאות בכדי להיות הטובים ביותר בכל היבטי פעילותנו. נמשיך לעשות את מרב המאמצים בחתירה להישגים מקצועיים מיטביים, לא נתפשר על בחירת הצוות האיכותי ביותר ונבטיח כי אנשי המקצוע שלנו ושותפינו לדרך יעבדו עבורכם על הצד הטוב ביותר.

01 02 03

יושרה והגינות

נפעל תמיד בדרכי היושרה וההגינות, נפעל בשקיפות מלאה, נקפיד על פרטיות לקוחותינו וננחיל את אמונתנו כי עסקים מוצלחים הם כאלו הצועדים בדרך האמת. בנוסף, ננהל את התייחסותנו כלפי המתחרים באופן מכבד, נעים ומקצועי.

01 02 03

איכות ויצירתיות פורצת דרך

נשים דגש על איכות ביצוע גבוהה ללא פשרות תוך שימוש בחומרים האיכותיים והאמינים ביותר, נעבוד עם יועצים מהשורה הראשונה ולא נחסוך דבר בכדי להבטיח סטנדרט בנייה גבוה ומוקפד עד הפרט האחרון. בד בבד נשמור על רוח צעירה, מחשבה פתוחה ואדריכלות חדשנית כדי להבטיח לכם חוויית מגורים פורצת דרך.

01 02 03